ZVUKOVÁ TECHNIKA

Nabízíme pronájem zvukové techniky, která ozvučí akce od 10 do 1000 lidí a výkonem 13,5 KW. Vhodné pro ozvučení firemních, soukromých či sportovních akcí, oslav, večírků, prezentací, přednášek. Profesionální personál s mnohaletými zkušenostmi Vám techniku doveze, zapojí, odzkouší a odveze. Technický support zajistí bezproblémový průběh Vaší akce.

Techniku si můžete u nás vyzvednout, nebo si domluvit instalaci/zapojení přímo naší technikem, abyste se nemuseli bát technických maličkostí, které ovšem dokaž znepříjemnit potrápit. Není problém zavést techniku kamkoli.

Nabízíme velký výběr reproboxů, bezdrátových mikrofonů, náhlavních mikrofonů. mixážních pultů a příslušenství (další příslušenství naleznete např. v záložce světla

Nabízíme pronájem zvukové techniky jak pro jednotlivce tak pro velké akce a firmy. Firemní večírky, maturitní a městské plesy

Reproboxy :

Subwoofery:

Mixážní pulty :

Mikrofony :

Příslušenství :

Uvedené ceny jsou bez DPH

Veškerou techniku dovezeme, zapojíme, odzkoušíme i odvezeme. Pokud si nejste jistí výběrem, poradíme Vám, co by mohlo nejlépe vyhovět Vašim požadavkům.

Ukázky z akcí :